Over TON
 

Get the Flash Player to see this player.

TON lid Jasper Rijnders wint Communication Award 2009

Tijdens de jaarlijkse high tea van de Nationale Haringpartij reikte juryvoorzitter mr. Hans Plesman de Communication Award 2009 uit aan Jasper Rijnders.  Prof. mr. Pieter van Vollenhoven die tijdens de Nationale Haringpartij 2009 de Gouden Haring kreeg uitgereikt, feliciteerde Jasper met zijn award en wenste hem veel succes met zijn verdere loopbaan.

 

Jasper Rijnders

Van links naar rechts: Henk de Breij (secretaris

Stichting Hollandse Haringpartij), Jasper Rijnders,

prof. mr. Pieter van Vollenhoven


Heldere strategische visie
Jasper is client director bij Getronics voor de sector Government & Education binnen sales Corporate Market. Volgens de jury valt Jasper op doordat hij een cruciale bijdrage levert aan het verbeteren van de relatie tussen overheid en bedrijfsleven. Voor zijn bedrijf weet hij langs verschillende thematische assen, zoals duurzaamheid, diversiteit en innovatie, nieuwe verbindingen te leggen met overheidsklanten om zo een volledig partnerschap te creëren. Zijn focus op maatschappelijke thema’s en zijn heldere strategische visie maken hem op jonge leeftijd tot een bevlogen manager met senior kwaliteiten. De jury was onder de indruk van zijn vakinhoudelijke kennis en het vermogen deze commercieel en maatschappelijk relevant te gebruiken. In de presentatierondes aan de jury viel Jasper positief op door een ongedwongen en heldere manier van communiceren over diverse onderwerpen met een niet aflatend enthousiasme om de boodschap over te brengen.

 

Mooie dingen onstaan
De Stichting Hollandse Haringpartij wil met het toekennen van de Communication Award jonge, talentvolle mensen gelegenheid te geven toe te treden tot het netwerk van de Nationale Haringpartij. Vanuit hun communicatiefilosofie: ‘Daar waar goede mensen elkaar ontmoeten, ontstaan mooie dingen’, wil de stichting het bestaande gastenpalet uitbreiden met veelbelovende vertegenwoordigers van de jongere generatie. Geschikte kandidaten voor de Communication Award zijn veelbelovende werknemers of zelfstandig ondernemers, die in hun werkomgeving een talent aan de dag leggen voor interpersoonlijke communicatie. Het zijn mensen die over communicatieve en sociale vaardigheden beschikken en het vermogen tonen anderen te inspireren, te motiveren en te enthousiasmeren. Hun talent kan tot uiting komen in contacten met allerhande groepen, zoals collega’s, klanten, stakeholders, leveranciers of prospects. Karakter, inzet en houding van de kandidaat spelen een belangrijke rol. Een onafhankelijke jury beoordeelt de voordrachten en benoemt aan de hand van de opgestelde jurycriteria de winnaar van de Communication Award.

 

Terug

23 juni 2009

 

Tijdens de jaarlijkse high tea van de Nationale Haringpartij reikte juryvoorzitter mr. Hans Plesman de Communication Award 2009 uit aan Jasper Rijnders.  Prof. mr. Pieter van Vollenhoven die tijdens de Nationale Haringpartij 2009 de Gouden Haring kreeg uitgereikt, feliciteerde Jasper met zijn award en wenste hem veel succes met zijn verdere loopbaan.

 

TON Hoofdsponsors

abnamro

Gemeente Amsterdam

Politietop Divers

 

PwC

 

 

TON Sponsors

 

 

Antaurus

 

 

 

 

 Forum

 

 


TON Partners